Всебічної допомоги потребують біля 80 дітей-інвалідів (в тому числі , підгрупи А) - Одесская область - Одесса

Гость

Регион не указано

не указано

Контактные данные:

Не указано

Не указано

Написать сообщение

Все сообщение этого пользователя

Дата публикации: 15 января 2016 г. 9:11
Месторасположение: Одесская область  Одесса
Точный адресс: м.Одеса, вул. Малиновського,41,кв.60
Телефон:
Цена: не указано
Тип объявления: не указано
Просмотров: 517

Громадська організація “Елеос” організовує  в Одесі виїзну службу паліативної допомоги важко хворим дітям на дому. Завдання нової служби – не лише медична допомога а, перш за все, психологічна та соціальна підтримка пацєнтів та їхнім родинам. Для виїзної служби потрібен транспортний засіб, завдяки якому допомога максимально наближається до хворої дитини. Відомо, що більшість важко хворих бажає перебувати саме з рідними та близькими. На машину потрібно 6000 євро.

Ми не сидимо скалавши руки і в цей важкий для України час намагаємось самі зібрати потрібні кошти. У жоввтні 2015 ми провели ТЕЛЕМАРАФОН по залученню коштів для забезпечення мобільності виїзної паліативної служби, де було зібрано  36000 гривень (це е  приблизно -1368 євро).

Відомо, що Україна на сьогодні значно відстає від розвинутих країн у сфері надання паліативної допомоги особам з невиліковними захворюваннями. Від 2009 року в Україні зроблено декілька кроків з інтеграції паліативної допомоги до системи соціального захисту через створення у всіх районах столиці відділень паліативної медицини та хоспісів, виїзних мобільних бригад для надання відповідної медичної та соціальної допомоги хворим вдома та психологічної - членам їхніх родин. Подібні проекти функціонують також у Києві, Рівному, Івано-Франківську та Виноградові.

Тим не менше в Одесі не існує жодного відділення паліативної медицини та хоспісу, хоча кількість хворих, в тому числі дітей, з паліативним статусом (включно із членами їхніх родин) за різними оцінками складає понад 10 тисяч осіб.

Підвищити якість життя осіб з невиліковними хворобами можливо саме за паліативною опікою, яку можна наблизити до споживача за допомогою виїзної паліативної служби. Остання якнайкраще виконує один з найважливіших постулатів Європейської декларації з паліативної допомоги (2014 р.) - надати пацієнтам та їх сім'ям своєчасний доступ до паліативної допомоги відповідно до рівня їхніх потреб. Подібна, виїзна форма надання паліативної допомоги – визнаний у всьому світі спосіб підвищення якості життя паліативних пацієнтів на дому, яка, звісно, потребує мобільності – транспортного засобу.

Паліативний підхід дає можливість забезпечити хворого комплексною, всебічною допомогою, яка у м. Одесі фактично не реалізована. На сьогодні в Одесі не існує жодного відділення паліативної медицини та хоспісу, проте кількість хворих, в тому числі дітей, з паліативним статусом (включно із членами їхніх родин) за різними оцінками складає понад 50 тисяч осіб. Одним з кроків до доступності паліативної допомоги в Одесі є створення виїзної паліативної служби, яка є мобільною, економічно вигідною та комплексною, відтак, доступною усім, хто її потребує.

Ми щиро запрошуємо Вас долучитися до нашої соціальної ініціативи через відпрацьований механізм соціального партнерства.

Просимо Вас приєднатись до нашої благодійної ініціативи,, та очікуємо на Вашу щиру благодійну участь в її фінансуванні. Ми переконані, що завдяки подібному соціальному партнерству ці категорії нужденних громадян нашої Одещини матимуть гідну світовим стандартам якість паліативної опіки на при кінці свого життя.

Сподіваємось на Ваше милосердя та щире бажання допомогти важко хворим!

 eleos.odesa@gmail.com

eleos.hospice.org.ua

 

Реквізити для перерахування благодійних внесків для резидентів України:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛЕОС»

Україна, 65074, м. Одеса, вул. Малиновського, 41, кв. 60

Свідоцтво № 1411128 від 20.11.2013 р., код ЄДРПОУ 38989186

Р/р № 26003054306733 у ПАТ КБ «Приватбанк», МФО банку 328704

Призначення платежу: Безповоротна благодійна пожертва. Без ПДВ.

 

Для Western Union чи Money Gram:

 

Zhogno Iurii, Odessa, Ukraine, 65074