MusicMan STERLING , США + вбудований HipShot Xtender !!! - Львовская область - Львов

Дата публикации: 4 октября 2017 г. 8:56
Месторасположение: Львовская область  Львов
Точный адресс: Львів
Телефон:
Цена: $1161
Тип объявления: Я хочу продать
Просмотров: 477

Цей американський STERLING. Бас просто УРАГАН! Він однозначно, як на мене найкраща 4-ох струнна модель що взагалі існує в МюзікМена з ряду металокерамічних звукознімачів!!!
Корпус ясень, гриф клен, накладка клен, і колір дуже рідкісний свого часу мені повезло - Trans Teal (морська хвиля) в поєднанні з вінтажно-білою фальш-паненню! Власне це просто мрія а не бас!
Інструмент в хорошому стані. Звучить дуже плотно і рівно, і по всьому грифу. Дуже добре лягає в пачці !
В Стерлінгів в порівнянні зі Стінгреями електроніка йде трошки друга, як на мій смак особисто на багато кращий звук видає на високих частотах. Він більш чутливіший в високому спектрі і має характерний провал в високій середині, а в поєднанні з кленовою накладкою додає Стерлінгу ще більшої гостроти. А 3-ох позиційний перемикач з хамбакером - паралельним, послідовним і сінгловим режимами (одна котушка - фантом) з 3-ох полосним активним тембр-блоком дозволить нарулити безліч різних варіантів звучання інструменту!
Мені його трошки абгрейднули: встановив Extender D-Tuner фірми HipShot (він опускає струну Мі від одного до чьотирьох тонів, можна навіть на СІ контроктави опустити), на ібеї така штука більше двох тисяч коштує, а також встановив нульовий лад з латуні (він вічний і на відкритих струнах дає де більше мочності ) та встанових хромований тамбрест (для зручності гри) перед продажем пройшов тех огляд і настройку в одного з найкращих басових майтрів Львова (в Кудрицького О. В) а стнуни стоять 45-120 дюймів
Всі Мюзік Мени дуже ергономічні, зручні, і зокрема в Стерлінгів гриф в профілі трошки тонший, дуже "швидкісний" якийсь
Заралом цей STERLING Мочьний, звучащий, красивий, зручний і унікальний Інструмент!!!
Чесно я би його навіть не продавав, але как склались обставини що треба продати. Якщо дійсно зацікавив інструмент, і ви би хотіли його забрать то можемо ще трохи торгуватись!!!!