15 березня 2014 року о 12-00 «Козацький розгардіяш» на «Мамаєвій Слободі» - Киевская область - Киев

Гость

Регион не указано

не указано

Контактные данные:

Не указано

Не указано

Написать сообщение

Все сообщение этого пользователя

Дата публикации: 12 марта 2014 г. 17:55
Месторасположение: Киевская область  Киев
Точный адресс: м. Київ, вул. Михайла Донця, 2
Телефон:
Цена: не указано
Тип объявления: не указано
Просмотров: 523

Враховуючи ті драматичні події які відбуваються зараз в Україні, козаки «Мамаєвої Слободи» на козацькому колі ухвалили провести фестиваль втретє.

На фестивалі будуть представлені середньовічні козацькі пісні та танці за участі Заслуженого артиста України Тараса Компаніченка, фольклорних гуртів «Рожаниця», «Добривечір», «Вулиця», а також кобзарі та лірники.

Між чамбулом кримськотатарських вершників та українськими козаками відбудеться дружній герць (поєдинок), як символ непорушної дружби зброї наших прадідів!

В рамках фестивалю, прямісінько на ярмарковому майдані, в казанах на «живому вогні» готуватимуться традиційні страви кримськотатарської, грузинської та української кухонь: кримськотатарський плов, грузинські хінкалі, ну і звичайно козацький похідний куліш.

На леваді буде розгорнуто польовий козацький табір, в якому відбуватимуться майстер-класи з фехтування на шаблях, стрільби з лука, метання бойових ножів та сокир, ладування набоями козацьких гармат, фальконетів та ожиг.

Завершиться фестиваль «Козацький розгардіяш на «Мамаєвій Слободі» виконанням однієї кримськотатарської, грузинської та української пісні.