Продаж комплектів супутникового обладнання для установки супутникової антени - Житомирская область - Житомир

Юрий

Регион не указано

Контактные данные:

Не указано

Не указано

Написать сообщение

Все сообщение этого пользователя

Дата публикации: 8 июля 2018 г. 10:37
Месторасположение: Житомирская область  Житомир
Точный адресс: не указано
Телефон:
Цена: 750 грн.
Тип объявления: Я хочу продать
Просмотров: 1212

Акція ! Дуже вигідні ціни на комплекти супутникового обладнання для установки супутникових антен саме сьогодні всього від 750 грн за комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени з безкоштовною доставкою комплекту обладнання для установки антен супутникового телебачення за найвигіднішою ціною в Житомир, та в міста Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Володарськ Волинський, Довбиш, Ємільчине, Іршанськ, Коростень, Коростишів, Лопатичі, Лугини, Любар, Малин, Народичі, Нова Борова, Новоград Волинський, Нові Білокоровичі, Овруч, Олевськ, Першотравенськ, Першотравнева, Попільня, Радомишль, Романов, Ружин, Словечне, Червоноармійськ, Черняхів, Чуднів та в будь-яке місто України та АР Крим!
(097)465-06-88  
http://sputnikovoe-tv.do.am
Антена телевізійна супутникова продаж комплектів супутникового обладнання для монтажу антени супутникового , встановлення супутникових телеантен , налаштування супутникової антени , підключення супутникового тв телебачення з безкоштовною доставкою комплектів супутникового обладнання по Україні для якісної установки супутникової антени в будь-якому місті України за ціною всього від 750 грн за комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени на безкоштовні каннали супутникового тв телебачення.
Підібрані нами комплекти супутникового обладнання для установки супутникової антени і перегляду телепередач супутникового телебачення , мають самі захоплені відгуки наших оптових і роздрібних покупців , що свідчить про високу якість супутникового обладнання , яке ми пропонуємо Вам купити і встановити.
У нас можна купити якісне супутникове обладнання в будь-якій комплектації і на будь-яку кількість телевізорів і супутникову тарілку - антену будь-якого діаметру оптом , дрібним оптом і в роздріб за вигідними для вас цінами + диск інструкцію для самостійної установки супутникових антен для всіх бажаючих встановити супутникову антену самостійно і з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України - просто зателефонувавши по телефону , зробіть замовлення .
Все наше обладнання для супутникового телебачення - це гарантовано висока якість і гарантовано низька ціна плюс гарантія на все наше супутникове обладнання.
Ми економимо Ваші гроші і пропонуємо тільки саме найнижчі ціни на супутникове обладнання в Україні , ми економимо ваш час і пропонуємо покупку комплектів супутникового обладнання не виходячи з дому і швидку доставку в будь-яку точку України . Робіть ваш вибір. Телефонуйте нам прямо зараз - ваше швидке рішення - ваше довге задоволення .