Великий вибір обладнання супутникового тв. Продаж, доставка - Черновицкая область - Черновцы

Юрий

Регион не указано

Контактные данные:

Не указано

Не указано

Написать сообщение

Все сообщение этого пользователя

Дата публикации: 8 июля 2018 г. 10:37
Месторасположение: Черновицкая область  Черновцы
Точный адресс: не указано
Телефон:
Цена: 750 грн.
Тип объявления: Я хочу продать
Просмотров: 1562

Комплект супутникової антени на 3 супутники і більше - все це легко можна купити з швидкою доставкою в місто Чернівці, Берегомет, Вашківці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кам'янка, Кельменці, Кіцмань, Клішківці, Мамаївці, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин Чернівецької області та в будь-яке місто України, встановити, підключити, налаштувати. (097) 465-06-88
Для чого ми радимо Вам встановити супутникову антену, підключити супутникове обладнання?
Супутникове ТБ в Україні - понад 120 російських і українських каналів безкоштовно, сотні каналів зарубіжного ТБ, сотні каналів радіо. Цифрове зображення і стереофонічне звучання.
(097) 465-06-88
http://sputnikovoe-tv.do.am
Всього за 750 грн Ви можете купити комплект супутникового обладнання на1 супутникову тарілку на 3 супутника супутникового телебачення для самостійної установки + диск - інструкція для самостійної установки супутникової антени або замовити комплект на 2 супутникових антени з доставкою в будь-яке місто України.
Якщо Ви вирішили купити супутникову антену або комплект супутникових антен для перегляду супутникового ТБ телебачення, якщо Ви хочете швидко і якісно налаштувати і встановити супутникові тарілки антени, тоді Вам варто просто зателефонувати і отримати вичерпну інформацію та консультацію досвідченого фахівця про те, як правильно вибрати супутникову антену і супутниковий тюнер - ресивер.
Вибір супутникового обладнання для установки супутникової антени зазвичай починається з візиту в магазин супутникового обладнання, а потім з пошуку недорогого установника супутникових антен, з нами Ви можете заощадити ваш час і замовити якісний комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени з гарантією на супутникове обладнання протягом 1 року не виходячи з дому просто по телефону 097-465-06-88.
Бажаєте дивитися улюблені канали в ідеальній якості? Замовте комплект супутникового обладнання і отримуйте максимум задоволення від вашої супутникової антени.
Всього за 750 грн комплект супутникових антен на 3 супутника щоб встановити супутникову антену самостійно з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України + диск - інструкція для самостійної установки супутникової антени.
Ціна комплекту супутникового обладнання з доставкою комплекту супутникового обладнання і установкою супутникової антени окупиться вже за кілька місяців і далі ви можете дивитися ваші улюблені телепередачі без витрат.
Яку модель обладнання для супутникового телебачення вибрати, залежить від смаку, конкретних умов і того, за якою ціною ви хочете купити супутникове обладнання.
Пакет спортивних каналів з каналом футбол на Xtra-tv всього за 29 грн на місяць. Можливість дивитися телеканали з ідеальною якістю в форматі HD.
Супутникова тарілка антена і різне супутникове обладнання опт-роздріб. Продам.
Дійте прямо сьогодні, телефонуйте прямо зараз, замовляйте на Ваш вибір комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени і Ви отримаєте тільки якісне супутникове обладнання для супутникового тб за вигідними для Вас цінами.