Антени супутникового телебачення продаж супутникового обладнання для монтажу установки настройки під - Черниговская область - Чернигов

Юрий

Регион не указано

Контактные данные:

Не указано

Не указано

Написать сообщение

Все сообщение этого пользователя

Дата публикации: 8 июля 2018 г. 10:37
Месторасположение: Черниговская область  Чернигов
Точный адресс: не указано
Телефон:
Цена: 750 грн.
Тип объявления: Я хочу продать
Просмотров: 1382

Купити супутникове обладнання для супутникового ТБза найвигіднішою ціною в Чернігові, з швидкою доставкою в міста Атюша, Бахмач, Березна, Бобровиця, Борзна, Варва, Гордня, Жадово, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Ладан, Мена, Ніжин, Новгород Сіверський, Новий Биків, Носівка, Парафіївка, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Срібне, Сосниця, Талалаївка, Щорс Чернігівської області та в будь-яке місто України! Ціна Вас здивує.
Для чого ми радимо Вам встановити супутникову антену, підключити супутникове обладнання? Подаруйте собі величезний букет з безкоштовних каналів супутникового ТБ і можливість дивитися більше 100 українських каналів супутникового ТБ з ідеальним цифровою якістю зображення і стереозвуком і без абонплати тобто безкоштовно!
(097) 465-06-88
http://sputnikovoe-tv.do.am
Антени супутникового телебачення - у продажу комплекти супутникового обладнання для монтажу супутникової антени, установки супутникової антени, налаштування супутникової антени і підключення супутникової антени і супутникового обладнання до вашого телевізора з швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Якщо Ви вирішили купити супутникову антену або комплект супутникових антен для перегляду супутникового ТБ телебачення, якщо Ви хочете швидко і якісно налаштувати і встановити супутникові тарілки антени, тоді Вам варто просто зателефонувати і отримати вичерпну інформацію та консультацію досвідченого фахівця про те, як правильно вибрати супутникову антену і супутниковий тюнер - ресивер.
Перегляд безкоштовних каналів супутникового тв телебачення на телевізорі будь-якого типу. Комплект супутникових антен, що дозволяє приймати безліч супутникових каналів.
Бажаєте дивитися улюблені канали в ідеальній якості? Замовте комплект супутникового обладнання і отримуйте максимум задоволення від вашої супутникової антени.
Продам комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени і для установки супутникової антени самостійно недорого з доставкою від 1 комплекту супутникового обладнання з доставкою в будь-яке місто України.
Ціна комплекту супутникового обладнання з доставкою комплекту супутникового обладнання і установкою супутникової антени окупиться вже за кілька місяців і далі ви можете дивитися ваші улюблені телепередачі без витрат.
Купити і встановити супутникову антену, купити супутникові приймачі, ресивери, тюнери: Openbox Orton 4160cx, Orton 4050c, Globo 4100 c, Star Track SR-55x, Orton 4100c та ін супутниковий ресивер HDTV тюнер HD TV Evolution Infinity HDTV GI HD Dreambox Sky Gate HD .
Пакет спортивних канналов з канналом футбол, наш футбол і футбол + на Xtra-tv всього за 29 грн на місяць.
Телефонуйте нам прямо зараз - швидке рішення, довге задоволення.