Допоможемо Іллюші стати справжнім богатирем! - Житомирская область - Житомир

Дата публикации: 30 декабря 2014 г. 17:01
Месторасположение: Житомирская область  Житомир
Точный адресс: не указано
Телефон:
Цена: €7000
Тип объявления: не указано
Просмотров: 453

Маленькому Іллі всього 3 роки, але його життя почалося з тяжких випробувань. На 2-й день життя Іллюша пережив клінічну смерть. Лікарі робили все можливе, щоб хлопчик жив, і він вижив, але наслідки цього дуже тяжкі. Лікарі однієї київської лікарні сказали, що дитина все одно помре, і вони навіть не братимуться лікувати хлопчика. Проте мама не здалася. Зараз в Іллі з’явився шанс на лікування закордоном, проте потрібні великі кошти, яких немає. Допоможемо Іллі всім світом!

Зараз хлопчик може лише лежати і спостерігати навколишній світ. У Іллюшки часто спостерігаються судоми, і кожного разу це завдає сильного болю хлопчику. Крім страждань та болю, судоми заважають пройти лікування та процедури, після яких хлопчик розпочав би самостійно ходити та зміг обійняти свою маму і сказати як він її любить.

На жаль, у нашій країні Іллюші не можуть допомогти, оскільки діти з такою хворобою вважаються «невиліковними», бо їхні шанси на нормальне життя мізерні. Тому лікарі і кажуть, що навіть і спробувати вилікувати таких дітей «не варто». Тому єдиним виходом в порятунку сина є лікування в іноземних клініках. У разі успішного лікування, на що сподіваються лікарі закордоном і батьки дитини, Іллюша позбавиться від судом, зможе рухатися самостійно та жити без болю та страждань!

Завдяки небайдужим людям, у Іллі є шанс пройти діагностику та лікування в Німеччині. Але для цього потрібно 7 тисяч євро.

Тато працює вантажником, а мама Оксана доглядає Іллю. Самостійно вони не можуть зібрати таку суму. Тож, допомога кожного з нас може стати тою маленькою краплинкою, з яких складається великий океан надії та добра!

ВІРИМО, ЩО ІЛЛЮША СТАНЕ СПРАВЖНІМ БОГАТИРЕМ!!

Діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез, судомний синдром.

Ми просимо всіх не байдужих людей допомогти Іллюші!

Рахунок Аваль: 4149-5019-4122-8786

Дякуємо всім.